Ideálne miesto pre rodiny
s deťmi

Vytvorili sme miesto v Zázrivej, kde si prídu
na svoje rodičia i starí rodičia, malé i veľké deti

Šalalandia = “šalieť sa”

Prečo si vybrať našu chalupu?

Všetko premyslené tak, aby si rodičia čo najviac oddýchli

Vonkajšie i vnútorné detské kútiky, množstvo spoločenských hier a hračiek pre malé i väčšie deti, umožnia rodičom užiť si posedenie na terase, dvore či grilovačku v altánku.

Veľa aktivít pre deti
i dospelých

Mysleli sme na vaše spoločné zážitky, ale i na zážitky detí. Zahrať si môžete futbal, stolný futbal, stolný tenis, volejbal, bedminton, využiť elektrobicykle alebo nerobiť nič :)

Vhodná aj pre domáceho miláčika

Chápeme, že súčasťou vašej rodiny sú často aj štvornohí miláčikovia. Vezmite ich so sebou na dovolenku do Zázrivej. U nás majú zvieratá otvorené dvere a zaručený výbeh.

Úžasný výhľad z každej izby

Očarí vás nielen pohľad na okolitú prírodu, ale aj samotný kontakt s ňou. Zažijete žblnkajúci potôčik, pasúce sa ovečky a lesy plné stromov.

Čo sa hovorí o Šalalandii?

Chceme sa poďakovať za parádny predĺžený víkend, ktorí sme u vás strávili. Chata bola úžasná, sofistikovaná, neskutočne čistá, lesklá, všetko premyslené a skutočne prispôsobené tak, aby si rodičia čo najviac oddýchli. Deti sa vyšantili na dvore, ale aj v detskej časti dlhé hodiny. Pán majiteľ veľmi ochotný a príjemný. Odporúčame a istotne sa vrátime.

Miroslava

Veľmi pekne, útulne a priestranne zariadená chata, ideálna pre pobyt s deťmi. Boli sme 3 rodiny s deťmi od 1-4 rokov a každý z nich si prišiel na svoje. Komunikácia s pánom Janíčekom od začiatku na úrovni, milý, ústretový pán. Dokonca je vhodná aj pre domáceho 4-nohého miláčika, my sme mali psíka.

Vrkocova

S chatou a jej vybavením sme boli nesmierne spokojní. Pre rodiny s deťmi (malými i veľkými) ideálne. Aj vnútorné, aj vonkajšie vybavenie. Horné poschodie má dve kúpeľne, pričom v izbách nie je počuť žiadne zvuky z kúpeľní, čo nebýva zvykom. Je to typ chaty, na ktorú sa človek rád vráti. Odnášame si pekné spomienky ;)

Zuzana

Perfektná chalupa, kde sme sa cítili ako doma. Chalupa je výborne vybavená a predovšetkým je tu kladený dôraz na detského návštevníka, ktorému tu naozaj nič nechýba. Decká sa zabavili vonku i vo vnutri. Boli sme všetci nadmieru spokojní.

Lucia

V chalupe Šalalandia sme sa cítili veľmi príjemne. Zabavili sa naše deti i my dospelí. Očarujúci bol pre nás kontakt s okolitou prírodou (pasúce sa ovečky, žblnkajúci potôčik, lesy) a zároveň komfort ubytovania. Pán majiteľ bol ústretový a ochotný. Odporúčame všetkými desiatimi.

Erika Flimel

Nádherná chata so špičkovým vybavením, mimoriadne ústretový, starostlivý a milý majiteľ. Perfektné detské kútiky vonku aj vo vnútri, krasne prostredie v tichej lokalite. Mali sme megasuper dovolenku.

Lucia Ťasková

Krásna priestranná chalupa so super vybavením, perfektná pre rodiny s deťmi, veľa hračiek aj pre cca.1r dieťa, úžasný výhľad z každej izby. Určite sa ešte vratime, kľudne by som sa aj nasťahovala:). Veľmi príjemný a ústretový majiteľ.

Alexandra

Úžasná chata, dostatok priestoru, krásne kúpeľne,všade čisto. Ocenujem detské schodíky k umývadlam, redukciu na wc alebo detský šerblik. Kuchyňa perfektne vybavená a myslené na všetko. Veľká krytá terasa, kde nebol problém sa pomstiť aj keď trochu pršalo. Vonku veľa hračiek pre deti,od najmenších až po tie väčšie. Dostatok priestoru a odrážadiel pre deti. Krásny výhľad a veľmi príjemné prostredie. Majiteľ seriózny, snažil sa vyjsť v ústrety. Určite sa ešte vrátime.

Veronika Gerezdesová

Objavte aj vy čaro dovolenky v chalupe Šalalandia

Príďte do Zázrivej a zažijete pravú vidiecku dovolenku,
kde sa vaše deti vyšantia do sýtosti.