Vidiecke ubytovanie

stvorené na letnú a zimnú dovolenku, jarné prázdniny a víkendové pobyty

1 až 17 osôb

13x pevné lôžko
+ 4x prístelka

4 spálne

3 kúpeľne

3 toalety

Herňa

Parkovisko

WiFi

Domáce zvieratko

Chalupa Šalalandia je tu pre:
rodiny s deťmi, turistov, cyklistov, rôzne skupiny,
ale taktiež aj pre náročných hostí

Príďte sa so svojimi deťmi zabaviť a oddýchnuť
do Zázrivej

Nový interiér s masívnym
dreveným nábytkom,

komfortným vybavením osloví aj tých náročnejších

Prízemie

Na prízemí chalupy nájdete obývací priestor s krbovými kachľami, rádiom s CD prehrávačom a pohodlnými rozkladacími gaučami vhodnými ako prístelky pre 4 osoby.

Obývačka je zdieľaná s jedálenským kútom, kde je len krôčik k vonkajšej terase a veľkou galériou, ktorá prepája prízemie s poschodím. V obývacej miestnosti nájdete:

 • krbové kachle
 • rádio s CD prehrávačom
 • gauč
 • jedálenské posedenie
 • TV

Súčasťou obývacieho priestoru je rovnako jedálenský stôl so stoličkami a nadštandardne vybavený kuchynský kút:

 • s mikrovlnnou rúrou,
 • elektrickou rúrou,
 • indukčnou varnou doskou,
 • rýchlovarnou kanvicou,
 • chladničkou s mrazničkou,
 • práčkou,
 • umývačkou,
 • kompletným kuchynským riadom
 • žehličkou
 • kávovar Dolce Gusto

Váš voľný čas môžete tráviť v herni, kde sme pre Vás pripravili LED televízor s DVD prehrávačom, hernou konzolou X-BOX a kinektom, ktorý vám vo veľkom priestore zabezpečí hru množstva zábavných pohybových hier.

Pokojný spánok si vychutnáte v 3-lôžkovej spálni s manželskou posteľou a samostatným lôžkom. Súčasťou prízemia je tiež kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlom a toaletou.

Veľká galéria prepája prízemie s poschodím, kde sme pre najmenších prichystali detský kútik s hračkami a domčekom.

Poschodie

Na poschodí sú situované dve 3-lôžkové spálne s manželskou posteľou, samostatným lôžkom a jedna 4-lôžková spálňa so samostatnými lôžkami, ktoré je možné prestavať na manželskú posteľ prípadne na veľké 4-lôžkové letisko, z ktorého budú mať tí najmenší veľký chalupársky zážitok.

Súčasťou poschodia sú navyše dve samostatné kúpeľne, každá so sprchovacím kútom, umývadlom a toaletou. Do každej izby vám radi pridáme detskú postieľku. Súčasťou vybavenia pre deti je zároveň jedna drevená a jedna rozkladacia detská postieľka, tri detské stoličky na jedenie, vanička na kúpanie, nočník a stolček k umývadlu.

Aj na poschodí sme mysleli na vaše deti, ktoré sa môžu zahrať v detskom kútiku. Nájdete tu hračky najmä pre menšie deti, ako napríklad detskú kuchynku, rôzne loptičky, hračkárske autá či domček s bábikami. Väčšie deti určite ocenia herňu na prízemí.

Pozrite si fotografie interiéru
a presvedčte sa sami, ako to v chalupe vyzerá

Pozrieť galériu

Exteriér pre zábavu, oddych
a detské šantenie

Terasa

Terasa ponúka priestor na rannú kávičku
s výhľadom na záhradu a okolitú prírodu. Priniesť si občerstvenie na terasu nebude žiaden problém, pretože sa k nej dostanete rovnako zo záhrady ako aj z vnútra - zo zdielaného obývacieho priestoru
s jedálenským kútom. Takto máte po ruke nielen kuchynské vybavenie, ale aj šantenie vašich ratolestí na záhrade.

Altánok

Nájdete tu veľký zastrešený altánok priamo pod strechou chalupy, ktorý v horúcich dňoch poskytne príjemný chládok a pri daždi vás perfektne ochráni.

V altánku si posedíte na masívnych stoloch a užijete grilovačku na modernom plynovom grile. Zároveň sa tu s blízkymi dokonale zabavíte pri hre na ping-pongovom stole.

Záhrada

Chalupa má veľkú vyrovnanú záhradu s pekným trávnikom, kde máte dostatočný priestor na rodinný futbalový turnaj, volejbal, bedminton a iné zábavné športové hry.
Pre deti je pripravená veľká trampolína. Dámy tu nájdu vhodné miesto na slnenie sa na deke alebo na pripravených lehátkach.

Záhrada bola vytvorená s cieľom zabezpečiť čo najvhodnejší priestor pre vaše detičky. Objekt je bez múrikov a iných nástrah, pri ktorých by musel rodič nepretržite dávať pozor na deti bez možnosti oddychu.

Súčasťou chalupy je navyše
miestnosť na odkladanie bicyklov a lyží ako aj
vonkajšie parkovisko pre štyri autá.

Ďalšie vybavenie chalupy

Okolie, ktoré vás jednoducho dostane

Okolitá príroda Zázrivej donedávna slúžila hlavne na pasenie oviec čo umožnilo, aby si až doteraz zachovala jedinečný ráz kopcov, z ktorých sa vám naskytnú krásne výhľady.

Okolie Zázrivej je fantastickým miestom pre nenáročné prechádzky s malými deťmi v nádhernej prírode. Ak zatúžite po náročnejších túrach, k dispozícii je vám neďaleká príroda Malej Fatry a mnoho turistických chodníkov. Ak si chcete výlet zjednodušiť, môžete sa lanovkou vyviezť takmer až na štíty Národného parku Malá Fatra. Na svoje si prídu veľkí aj malí cyklisti.

Chalupa Šalalandia je pripravená pre vás!

Už teraz sa na vás tešíme a dúfame, že naša chalupa bude pre vás tá správna voľba.
Spoznajte naše ceny ubytovania.